ERP - leverandører

Dette er en oversikt over økonomisystemer / ERP leverandører som kan sende og/eller motta Elektronisk handelsformat (EHF) og som er i produksjon.

Kilde: DFØ

(ERP vendors that can produce EHF)

ERP / økonomisystemer som kan levere EHF
 

ERP leverandør/ERP vendors Katalog Ordre Ordre-
bekreftelse
Pakk-
seddel

Faktura-
kreditnota-purring

24SevenOffice AS
Espen Øxnes
E-post: support@24SevenOffice.com
Tlf: 24 70 00 00
Web: www.24SevenOffice.com

Logo 24SevenOffice

        Sende og motta
Adiles AS
Magnus Byrkjeflot
E-post: magnus@adiles.no
Tlf: 97 12 13 97
Tlf: 92 03 60 24
Web: www.adiles.no/
SAP Business One
Logo Adiles
Sende Sende og motta     Sende og motta
Agendec AS
Elisabeth Kvassheim
E-post: support@agendec.no
Tlf : 51 88 99 00
Web: www.agendec.no
        Sende og motta

Aksess Innkjøp AS (Mercell-gruppen)

Rolf-Inge Sleipnes
Mobil 902 83 572
E-post: Rolf-inge.sleipnes
@aksessinnkjop.
no

Logo Aksessinnkjop
 
 

 

Motta Sende Motta    
AmestoSolutions AS
Jan-Erik Gulbrandsrød
E-post: jan-erik.gulbrandsrod@amesto.no
Tlf: 92 21 55 76
Web: www.amesto.no/
Sende og motta Sende og motta Sende og motta   Sende og motta
Approve-it Business Solutions AS
Petter Hansen
E-post: ph@kibi.no
Tlf: 95 98 51 53
Tlf: 22 33 45 00
Web:
Logo aproveIT
        Motta

Atomic Software aps
Lasse Schulin-Zeuthen
E-post: lasse@atomic.dk 
Tlf: +45 88887848
Mobil: +45 20184520
Support: support@atomic.dk
Tlf: +45 88887840
Web: www.info@atomic.dk
 

 
 

 

(Sende og motta) Sende og motta     Sende og motta
Azets Insight AS
Asgeir Eliassen
E-post: asgeir.eliassen@azets.com
Tlf: 932 43 434
Web: www.azets.no/
Logo Azets
Sende og motta Sende og motta Sende og motta   Sende og motta
Basware AS
Kristoffer Klemetsdal
E-post: kristoffer.klemetsdal@basware.com  
Tlf: 470 22 751
Web: www.basware.com/nb-no
Logo Basware1
Motta Sende og motta Sende og motta Motta Sende og motta
Bleken Data AS
E-post: post@mab.no
Tlf: 33 30 50 00
Web: www.mab.no/
MAB Butikk- og verkstedsystem
Logo Bleken data
        Sende

Bouvet
Renate Rykkje Thoresen
E-post: renate.thoresen@bouvet.no
Tlf: 40 46 94 45
Tlf: 23 40 60 00
Web: www.bouvet.no

        Sende og motta
Bringsvor Consulting AS
Torvald Bringsvor
E-post: bringsvor@bringsvor.com
Tlf: 454 82 848
Web: www.bringsvor.com/
Odoo
Logo Bringsvor consulting
        Sende og motta

Catacloud AS

Håkon Holhjem
E-post: support@catacloud.no
Tlf: 997 87 220
Web: https://www.catacloud.com/

Catacloud-logo_blue_1024
 
 

 

        Sende og motta

Centiga

Anders Skjetne
Tlf: 905 19 426
E-post: Anders@centiga.com

https://centiga.no/

        Sende
CloudOffice AS
Roar Bettum
E-post: post@cloudoffice.no 
Tlf: 33 30 16 50
Web: www.cloudoffice.no/
CloudOffice ERP
Logo CloudOffice
        Sende og motta
CGI
Anne Gerd Thowsen 
E-post: anne.gerd.thowsen@cgi.com
Tlf: 22 57 70 00
Web: www.cgi.com/en
IS Customer
Logo CGI1
        Sende
Conta
Roger Nilsen
E-post: kundeservice@conta.no
Tlf: 940 19 191
Web: www.conta.no 
 
 

 

        Sende og motta
Dakantus AS
Eivind Bøhn
E-post: eivind@dakantus.no
Tlf: 95 88 48 25
Tlf: 22 82 87 00
Web: www.dakantuspluss.no/
TorpedoAdm
Logo Dakantus
        Sende

Data Nova AS
Sunil Sharma
Epost: sunil.s@datanova.no 
Telefon: 24093509/94018813
Epost: info@datanova.no
Telefon: 24 09 35 00
Web: www.datanova.no

 
 

 

Motta Motta     Sende og motta
Deltek Norge AS
Morten Jakobsen              
E-post: MortenJakobsen@deltek.com
Tlf: 472 41 434 
Web: www.deltek.com/nb-NO/    
Maconomy 
Logo Deltek
        Sende og motta
DSS Consulting AS
E-post: Post@dss.no
Tlf: 51 37 30 00
Web: dss.no/
SAP Business One
Logo dss
  Motta   Sende Sende og motta

Duett
Siri Lutnæs Enget
Telefon: 959 868 804
E-post: sle@duett.no 
Web: duett.no

 
 

 

        Sende og motta
Emma EDB AS
Inger Marie Skrøvseth
E-post: inger.marie.skrovseth
@emmaedb.no

Tlf: 993 72 500
Tlf: 922 56 339
Web: www.emmaedb.no/
BRAVO Pro
Logo EMMA EDB
        Sende
Fenistra AS
Marie Myrvang
E-post: marie@fenistra.no
Tlf: 906 24 245
Web: https://www.fenistra.no/
Fenistra Eiendom
 
 

 

        Sende
Fiken AS
Aleksander Blomskøld
E-post: kontakt@fiken.no
Tlf: 23 90 50 20
Web: fiken.no/
Logo fiken1
        Sende og motta
FormPipe Software A/S
Tony B. Christensen
E-post: tony.christensen@formpipe.com
Tlf: +45 2118 4508
Web: www.formpipe.com/
Logo formpipe
        Sende og motta
HansaWorld
E-post: norway@hansaworld.com
Tlf: 67 11 69 85
Web: www.hansaworld.com/en/
Standard ERP og Standard Økonomi
Logo Hansaworld
  Sende      Sende
Ibistic Technologies AS
Oddvar Lone
E-post: Oddvar.lone@ibistic.com
Tlf: 93 44 15 62
Tlf: 23 28 47 00
Web: ibistic.com/nor#no/
going-for-clouds

Ibistic Invoice System
Logo ibistic
      Sende og motta Motta
IFS Norge AS
Margareta Andreasson
E-post: margareta.andreasson
@ifsworld.com

Web: www.ifsworld.com/no/
IFS Applications via partner Pagero
Logo IFS
        Sende og motta
Infosoft AS
Thomas Sundbäck
E-post:thomas.sundback
@infosoft.no

Tlf: 23897080
Web: www.infosoft.no/
Logo Infosoft
        Sende
IntegrasjonsPartner BITS AS
Morten Pettersen
Henning A. Hansen
E-post: salg@ipb.no
Tlf: 69 70 15 50
Web: www.integrasjonspartner.no/
e-SENTRAL.3.parts programvare for flere systemer.
Logo integrasjonspartner
        Sende
Itelligence Norge AS
Trond Bådstangen
E-post: trond.badstangen
@itelligence.no

Tlf: 95 26 88 63
Tlf: 21 00 21 60
Web: itelligencegroup.com/no/
SAP
Logo itelligence
        Sende og motta
Link Nordic AS
Øyvind Bakke
E-post: oyvind.bakke@linknordic.com
Tlf: 93 21 75 95
Web: linknordic.com/
OpenText StreamServe
Logo Link
        Sende og motta
Matrix systemer AS
Høye Løvland
E-post: support@matrix.no
Tlf: 33 04 40 34
Web: matrix.no/fakturaprogram
Matrix økonomisystem
/ Matrix fakturaprogram
Logo Matrix
        Sende

Mercell
Aleksander Hoff
E-post: aleksander.hoff@mercell.com
Tlf: 91607939
Torben Jenssen
E-post:torben.jenssen@mercell.com
Tlf: 46116065
Web: www.mercell.no

Mercell_logo_456x60_dark
 
 

 

Motta Sende Motta   Motta
Microsoft Norge AS
Bjørn Tollevsen
E-post: btollevs@microsoft.com
Tlf: 95 26 71 19
Tlf: 23 50 05 00
Web: www.microsoft.com/nb-no/
Logo Microsoft
        Sende
Programvareforlaget AS
Stephan Engblom
E-post: stephan@pvf.no
Tlf: +47 22 62 72 40
Web: pvf.no/
ProMed
Logo Promed

 
        Sende
Proweb AS
Bjørn Berntsen
E-post: bjorn@proweb.no
Tlf: 90 92 84 33
Tlf: 33 48 32 32
Web: www.webofficeone.com/
Webofficeone
Logo webofficeone
        Sende

PowerOffice Software AS
Terje Johansen
E-post: gosupport@poweroffice.no
Tlf: +47 75 50 07 20
https://www.poweroffice.no/
PowerOffice Win

PowerOffice Go
 

 
 

 

       

 

 

 

Sende og motta
Sende og motta

Proventus AS
Tormod Sveli
E-post: tormod@proventus.no
Tlf: 906 93 281
Tlf: 476 00 800
Web: www.proventus.no

 

  Sende     Send og motta
SUManGO AS
Roger Nilsen
E-post: roger@sumango.no
T
lf:  48 16 95 18
Web: sumango.no
Logo Sumango
        Sende og motta
Timpex AS
Frank Amundsen
E-post: frank.amundsen@timpex.no
Tlf: 71 22 26 00
Tlf: 90 95 57 44
Web: www.timpex.no/
Logo Timpex
        Sende

Tradeshift AB / IBX
E-post: support.ibx@tradeshift.com
Web: https://tradeshift.com/ and www.ibxnordic.net/

Logo Tradeshift

 Sende og motta  Sende og motta  Sende og motta Sende og motta  Sende og motta

Tricom ApS
Thue B. Kjelstrøm
E-post: tbk@tricom.dk
Tlf: +45 7060 5820
Web: www.tricom.dk/
Tricommerce
 

 
 

 

Motta Sende Motta   Motta
Tripletex AS
Tripletex Support
E-post: support@tripletex.no
Tlf: 22 83 60 00
https://www.tripletex.no/
Tripletex

Visma Mamut

Agro Økonomi
 
 

 

       

 

 

 

Sende og motta

Uni Micro AS
Stig Sellevold
E-post: Stig@unimicro.no
Tlf: 56 59 91 00
Web: www.unimicro.no/
Logo Unimicro1
        Sende og motta

UNIPOS AS
Geir Brattlie
E-post: post@unipos.no
Tlf: 458 50 100
Web: www.unipos.no

Logo Unipos
 
 

 

        Sende
Unit4 AS
Rune Hellmann
E-post: rune.hellmann@unit4.com
Mobil: 480 12 724
Web: www.unit4.com/
Logo unit4
        Sende og motta
Vieri AS
Per Inge Rygg
E-post: per.inge.rygg@vieri.no
Tlf: 905 05 845
Web: www.vieri.no/
Vieri Bestilling, Vieri Katalog
Logo Vieri Purchasing AS
 
 

 

 Sende og motta  Sende og motta Motta Motta  
Visma eAccounting AS
Ole Torgersen
E-post: ole.torgersen@visma.com
Tlf: 90 58 48 64
Web: https://www.visma.no/
Logo Visma
 
 

 

        Sende og motta
Visma Enterprise AS
Kjartan Kalland
E-post: kjartan.kalland@visma.com
Tlf: +47 45 23 95 57
Web: www.visma.no/
Visma Enterprise Fakturabehandling og eHandel
Logo Visma
 
 

 

 

 

 

Motta

 

 

 

Sende

 

 

 

Motta

 

 

 

 

Sende og motta

Visma Enterprise AS
Helge Grindheim
E-post: helge.grindheim@visma.com
Tlf: +47 40 00 54 19
Web: https://www.visma.no/
Visma Enterprise Økonomi
 

Logo Visma
 
 

 

       

 

 

 

 

Sende

Visma Software AS
Ulf Bjørnvold
E-post: Ulf.Bjornvold@visma.com
Tlf: 92 04 89 08
Web: https://www.visma.no/ 
Visma Business,

Visma Contracting,
Visma DI Business,Visma Document Center,
Visma Global,
Visma Severa,
Visma Webfaktura,
Visma.net ERP

Logo Visma

Sende og motta Sende og motta Sende og motta Sende og motta Sende og motta
Visma Software Oy (FI)
Ulf Bjørnvold
E-post: Ulf.Bjornvold@visma.com
Tlf: 92 04 89 08
Web: https://www.visma.com/
Visma L7, Passeli, Nova, Econet, Fivadi
Logo Visma
       

 

 

 

Sende og motta

Visma Software Bv (NL)
Ulf Bjørnvold
E-post: Ulf.Bjornvold@visma.com
Tlf: 92 04 89 08
Web: https://www.visma.com/ 
Visma AccountView
Logo Visma
       

 

 

 

Sende og motta

Visma Solutions OY (FI)
Ulf Bjørnvold
E-post: ulf.bjornvold@visma.com
Tlf: +47 92 04 89 08
https://www.visma.com
Visma Netvisor
Logo Visma
 
 

 

       

 

 

 

Sende og motta

Vitec Infoeasy As
Morten Wollmann
E-post: morten.wollmann@infoeasy.no
Mobil: 98 26 75 14
Tlf: 55 54 71 00
Web: infoeasy.no/2194.1745.
Infoeasy-AS.html

Logo Vitec Infoeasy
        Sende og motta
XLedger Labs AS
Lennart Holen
E-post: lennart.holen@xledger.com
Tlf: 40 20 25 95
Web: xledger.no/
Logo xeledger
        Sende og motta
Zirius AS
Lars Martin Melbøe
E-post: lars.martin@zirius.no
Tlf: 93 43 37 70
Tlf: 40 00 77 07
Web: www.zirius.no/
Zirius
Logo Zirius
        Sende og motta
Spørsmål om EHF

For spørsmål om EHF, endring av eksisterende informasjon på siden eller å fjerne informasjon.

Kontakt

e-post: ehf.dfo.no

Oppdatert: 21. september 2021

Fant du det du lette etter?

Det beklager vi!

Hva lette du etter? Bruk gjerne stikkord