Fakturasystemer som kan levere Elektronisk handelsformat (EHF)

Web fakturaportal

Her finner du oversikt over komplette fakturasystemer og enkle fakturaportaler som kan lage Elektronisk handelsformat (EHF) og videresende dokumentet til mottaker via et aksesspunkt.

Kilde: DFØ

(This is a list of invoiceportals (billing systems) that can deliver Elektronisk handelsformat (EHF) and forward the document to the recipient via an accesspoint.)

Fakturaportal - komplett Nettside/
Web page
Kontaktperson og telefon/
Contact person and phone
Kontakt adresse/
Contact address
24SevenOffice AS 24sevenoffice.com/no Ståle Risa
21 54 81 00
salg@24SevenOffice.com
Aksesspunkt Norge AS www.ehfportal.no Johan Bjørling
21 08 48 30
jb@EHFportal.no
Centiga Norge AS centiga.no Anders Skjetne
90 51 94 26

hei@centiga.no

Conta www.conta.no Roger Nilsen
940 19 191
kundeservice@conta.no
Cretica Faktura www.cretica.no Leif Nesheim
53 21 52 60
post@systemsmia.no
Duett AS www.duett.no Siri Lutnæs Enget
959 86 804
sle@duett.no
Debet Faktura www.debet.no John Anders Willander
952 07 197
post@debet.no
e360 AS e360.no Roger Hulthin
21 08 01 80
932 48 942
roger.hulthin@e360.no
Exacta Services AS www.digiacc.no Rune Slåttland
938 44 000
rune@exacta.no
Faktum Faktura www.faktumfaktura.no Morten Seglem
52 90 77 55
administrasjon
@faktumfaktura.no
FakturaNett www.fakturanett.no Jan Lindvaag
926 09 926
kundeservice@fakturanett.no
Fakturo www.fakturo.no Torbjørn Hveding
917 70 544
kundeservice@fakturo.no
Fiken AS www.fiken.no Bendik Gill Bakken
23 90 50 20
kontakt@fiken.no
HansaWorld www.hansaworld.com 67 11 69 85 norway@hansaworld.com
IBX Group AB /Tradeshift https://tradeshift.com/    
Intron Faktura www.intron.no Ragnar Skrivervik
913 53 648
ragnar.skrivervik@cantor.no
Luca Labs AS www.lucaregnskap.no Ben Fischer 

ben@lucalabs.com 

Norkred https://norkred.no/ Roy Pedersen
957 39 030
Roy@norkred.no
Pagero http://www.pagero.no Joakim Hahne
945 22 757
joakim.hahne@pagero.com
PowerOffice www.poweroffice.no Terje Johansen
75 50 06 70
terje.johansen@poweroffice.no 
Procountor Norge AS https://finago.com/no/ Eira Brunstad
24 02 25 24
kundeservice@procountor.com
SendEHF www.sendehf.no Leif Nesheim
53 21 52 60
post@systemsmia.no
SendRegning www.sendregning.no Thomas Rom Berntzen
820 77 305
hjelp@sendregning.no
Tripletex AS www.tripletex.no Are Meisfjord
932 48 254
are@tripletex.no
Uni Micro AS www.unimicro.no Stig Sellevold
565 99 100
stig@unimicro.no
Upheads  www.upheads.no/uptime.php Ove Rydland
902 02 364
ove.rydland@upheads.no
Visma Software AS www.visma.no Ulf Bjørnvold
920 48 908
ulf.bjornvold@visma.com
Winorg AS www.winorg.no Anne Johanne Solhjell
477 75 877
post@winorg.no
Xledger AS xledger.no Lennart Holen
402 02 595
Lennart.holen@xledger.com
XS Office www.xsoffice.no Pål Morten Kristiansen
400 07 002
post@xsoffice.no
Zirius AS www.fakturaweb.com Lars Martin Melbøe
934 33 770
lars.martin@zirius.no

Dette er en oversikt over enkle fakturaportaler som kan levere Elektronisk handelsformat (EHF) og videresende dokumentet til mottaker via et aksesspunkt. 
(This is a list of invoiceportals that can deliver Elektronisk handelsformat (EHF) and forward the document to the recipient via an accesspoint.)

Fakturaportal - enkel Web side/
Web page
Kontaktperson og telefon/
Contact person and phone
Kontakt adresse/
Contact address
Bank 1 Oslo Akershus AS   Arve Knudsen
480 49 429
arve.knudsen@sparebank1.no
Basware Virtuell Printer www.basware.no Basware Norge AS, Salg
21 37 03 00
Drammensveien 288, 0216 Oslo
Danske Bank www.danskebank.no 06030 06030@danskebank.no
DNB www.dnb.no DNB Kundeservice
07700
07700@dnb.no
Eika bankene eika.no Se kontaktadresse eak@eika.no
Exacta Services AS www.digiacc.no Rune Slåttland
938 44 000
rune@exacta.no
FlexiBill www.flexibill.no Ståle Risa
21 54 81 00
salg@24SevenOffice.com
Nordea www.nordea.no Kundeservice Bedrift
06002
ContactCentreNo@nordea.com
SpareBank 1 
Buskerud-Vestfold
  Tine H Jacobsen
02480
tine.jacobsen@s1bv.no
SpareBank 1 
Gudbrandsdal
 

Astrid Brandvold Hamilton
958 58 823

abr@s1g.no
SpareBank 1 
Hallingdal Valdres
  Aase Martinsen
03202
aase.martinsen@sp1.no
SpareBank 1 
Lom og Skjåk
  Ingvard Olstad
975 43 825
iol@sb1ls.no
SpareBank 1 
Modum
  Hege T. Tangberg
32 78 19 35
betal@modum.sparebank1.no
SpareBank 1 
Nord-Norge
  Per Vekve Nymo
917 35 525
per.vekve.nymo@snn.no
SpareBank 1 
Nordvest
  Torill Vik
03900
nordvest@snv.no
SpareBank 1 
Nøtterøy-Tønsberg
  Line M. Sætre
33 30 41 78
line@sb1nt.no
SpareBank 1 
Ringerike Hadeland
  Elisabeth Breivold
996 31 270
ebr@rhbank.no
SpareBank 1 
SMN
  Christian Johnsen
938 14 122
christian.johnsen@smn.no
SpareBank 1 
SR-Bank
  Ketil Eidesen
476 45 096
ketil.eidesen@sr-bank.no
SpareBank 1 
Søre Sunnmøre
  Gerhard Ryste
700 70 000
sparebanken@sparebanken.no
SpareBank 1 
Telemark
  Avdeling betalingsformidling
2610
betaling@sb1telemark.no
SpareBank 1 
Østfold Akershus
  Avdeling betalingsformidling
915 05770
bedriftsoa@sparebank1.no
Sparebanken Hedmark   Øystein Vasaasen
476 89 583
ova@sparebanken-hedmark.no
Sparebanken Sør   Øivin Nilsen
473 33 732
oivin.nilsen@sor.no
Spørsmål om EHF

For spørsmål om EHF, endring av eksisterende informasjon på siden eller å fjerne informasjon.

Kontakt

e-post: ehf.dfo.no

Oppdatert: 15. oktober 2021

Fant du det du lette etter?

Det beklager vi!

Hva lette du etter? Bruk gjerne stikkord